Salla Geç!!! - 2009
Hoş Geldin misafir.!...
Kafana şapkadan başka birşey takmak istemiyorsan burada eğlenceli valit seni bekliyor , daha fazla yararlanabilmek için Lütfen ÜYE OLUNUZ.!.....

Salla Geç!!! - 2009
Hoş Geldin misafir.!...
Kafana şapkadan başka birşey takmak istemiyorsan burada eğlenceli valit seni bekliyor , daha fazla yararlanabilmek için Lütfen ÜYE OLUNUZ.!.....

Salla Geç!!! - 2009
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kafaya şapkadan başka birşey takmayan gençlerin forumu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Duygusal Nickler

YazarMesaj
asiokyanus
Admin
Admin
asiokyanus

Duygusal Nickler Empty
MesajKonu: Duygusal Nickler   Duygusal Nickler Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 4:59 pm

Deniz, kumsaldaki kumlari; zaman, gecmisteki anilari; siler. Ama hicbirsey kalbimdeki gercek sevgini silemez!!

Madem yaşamak güzel ben niçin aglıyorum seni sevmek suç ise cezamı çekiyorum.

Sen cölde acmis bir cicek olsaydin, seni kaybetmemek icin ölene dek aglardim…

Cama vuran her damlada bir tek sen varsın ne diyorum biliyor musun her gün yağmur yağsın.

Mehtaplar kadar serin,denizler kadar derin,senin en güzel yerin, bana bakan gözlerin.

Dusunki ben yagmur damlasiyim yere dustummu dagilirim dusunki ben bir kar tanesiyim gunesi gordummu eririm dusunki sen benimsin gittinmi ölürüm.

Ne zaman sağır ressam kristal bir zemin üzerine düşen yağmur damlasının sesini çizerse seni o zaman unutacağım…

Bu Nasıl Bir Duygu bilemiyorum;Kimseye Ayrıldık Diyemiyorum,Adını Kim Sorsa Eziliyorum,Ayrılıp Gittiği O Günden Beri….

Saçının bir teline dünyalar feda olsun, kalbin hep benimle dolu olsun.

Duygusal Nickler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İngilizce nickler ve Türkçeleri :D